Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
Memmo Alfama - Design Hotels
****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Travessa das Merceeiras 27, 1100-348, Lisbon(Lisabon), Santa Maria Maior, Portugalsko
Language/Jazyk:
Memmo Alfama - Design Hotels impression Rychlý popis
Memmo Alfama – Design Hotel sídlí ve zrekonstruované budově z konce 19. století, která se nachází v malebné čtvrti Alfama. Tento design hotel s výhledem na řeku Tajo má recepci s nepřetržitým provozem, vinný bar a venkovní bazén.
Memmo Alfama poskytuje ubytování v designových pokojích se špičkovým vybavením, které zahrnuje dokovací stanici pro iPod a TV s plochou LED obrazovkou. Na postelích je 6 polštářů a povlečení z egyptské bavlny. V koupelně jsou připraveny ručníky ze 100% bavlny a toaletní potřeby zdarma.
Snídaně formou bufetu se podává každé ráno a hostům je také k dispozici lednička s občerstvením a nápoji zdarma. Vinárna s výhledem na řeku Tajo, která se nachází v 1. patře, je místem, kde si můžete za poslechu hudby vychutnat portugalského víno nebo lehká jídla.
Po příjezdu si můžete odpočinout v pohodlné lounge, kde také může proběhnout check-in. Během pobytu vám bude k dispozici concierge, který vám dá tipy pro návštěvu Lisabonu a okolních čtvrtí.
Tento Design hotel je obklopen tradičními restauracemi, kde hraje hudba Fado. K hradu São Jorge se dostanete pěšky za 5 minut a na mezinárodní lisabonské letiště je to 15 minut jízdy.

Důležité informace
Vezměte prosím na vědomí, že od 1. ledna 2016 se účtuje městská daň ve výši 1 € na osobu a noc. Nebude zahrnutá v celkové ceně, ale bude se platit přímo na místě. Daň se vztahuje na osoby od 13 let. Její maximální výše činí 7 € na osobu.
Upozorňujeme, že v hotelu mohou být ubytovány pouze děti starší 16let.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 15:00 - 00:00
 • Odjezd: 07:00 - 12:00
 • Class: 4 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 42
 • Hotel Chain: Design Hotels
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard
 • Luxury
 • Design
 • Romance/Líbánky
Služby
 • Wi-Fi zdarma
 • Airport Lisboa @ 7,8 km

Fotografie

Memmo Alfama - Design Hotels photo 1
Memmo Alfama - Design Hotels photo 2
Memmo Alfama - Design Hotels photo 3
Memmo Alfama - Design Hotels photo 4
Memmo Alfama - Design Hotels photo 5
Memmo Alfama - Design Hotels photo 6
Memmo Alfama - Design Hotels photo 7
Memmo Alfama - Design Hotels photo 8
Memmo Alfama - Design Hotels photo 9
Memmo Alfama - Design Hotels photo 10
Memmo Alfama - Design Hotels photo 11
Memmo Alfama - Design Hotels photo 12
Memmo Alfama - Design Hotels photo 13
Memmo Alfama - Design Hotels photo 14
Memmo Alfama - Design Hotels photo 15
Memmo Alfama - Design Hotels photo 16
Memmo Alfama - Design Hotels photo 17
Memmo Alfama - Design Hotels photo 18
Memmo Alfama - Design Hotels photo 19
Memmo Alfama - Design Hotels photo 20
Memmo Alfama - Design Hotels photo 21
Memmo Alfama - Design Hotels photo 22
Memmo Alfama - Design Hotels photo 23
Memmo Alfama - Design Hotels photo 24
Memmo Alfama - Design Hotels photo 25
Memmo Alfama - Design Hotels photo 26
Memmo Alfama - Design Hotels photo 27

Rooms

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na terasu (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na terasu Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na terasu Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na terasu Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na terasu  
Tento klimatizovaný hotel s výhledem na hotelovou terasu má dokovací stanici pro iPod, egyptské ložní prádlo a ručníky ze 100% bavlny. K dispozici je LED TV s plochou obrazovkou. V koupelně najdete fén a bezplatné toaletní potřeby vyrobené v Portugalsku.

Room facilities: Budík, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Výhled
Max persons: 2
Velikost místnosti: 17 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 142.00 ... € 187.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na řeku nebo město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na řeku nebo město Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na řeku nebo město Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na řeku nebo město Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na řeku nebo město  
Tento klimatizovaný pokoj s výhledem na čtvrt´Alfama nebo řeku Tajo je vybavený dokovací stanici pro iPod a TV s plochou LED obrazovkou. Na postelích je povlečení z egyptské bavlny a ručníky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. V koupelně najdete fén a bezplatné toaletní potřeby vyrobené v Portugalsku. Vezměte prosím na vědomí, že pokoje s výhledem jsou k dispozici v závislosti na dostupnosti.

Room facilities: Budík, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Výhled na město, Výhled na řeku
Max persons: 2
Velikost místnosti: 18 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 150.00 ... € 230.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi  
Tento větší klimatizovaný pokoj s výhledem na historickou čtvrť Alfama a řeku Tagus je vybavený dokovací stanici pro iPod a TV s plochou LED brazovkou. Na postelích je povlečení z egyptské bavlny a ručníky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. V koupelně najdete fén a bezplatné toaletní potřeby vyrobené v Portugalsku.

Room facilities: Budík, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Výhled na město, Výhled na řeku
Max persons: 2
Velikost místnosti: 22 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 237.50 ... € 247.50; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a terasou (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a terasou Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a terasou Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a terasou Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a terasou  
Tento klimatizovaný pokoj má menší dřevěnou terasu s výhledem na historickou čtvrť Alfama a řeku Tagus. Vybavení zahrnuje dokovací stanici pro iPod a TV s plochou LED brazovkou. Na postelích je povlečení z egyptské bavlny a ručníky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. V koupelně najdete fén a bezplatné toaletní potřeby vyrobené v Portugalsku.

Room facilities: Budík, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Terasa, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Výhled na město, Výhled na řeku
Max persons: 2
Velikost místnosti: 18 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 162.00 ... € 172.00; select dates below to get current rates.

Mansard - Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Mansard - Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí Mansard - Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí Mansard - Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí Mansard - Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí  
Tento klimatizovaný pokoj s šikmými stropy je vybavený dokovací stanici pro iPod a TV s plochou LED brazovkou. brazovkou. Na postelích je povlečení z egyptské bavlny a ručníky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. V koupelně najdete fén a bezplatné toaletní potřeby vyrobené v Portugalsku.Pokoj má částečný výhled a dostatek přirozeného světla.

Room facilities: Budík, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor
Max persons: 2
Velikost místnosti: 17 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 158.00 ... € 168.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

C
Breathtaking River View in Alfama @ 0,0 km
Apartmán
E
Maria's House Alfama @ 0,1 km
Apartmán
F
Alfama - Sé River View Apartment @ 0,1 km
Apartmán
G
BmyGuest - Castelo Stylish Flat @ 0,1 km
Apartmán
H
Lisbon Village Apartments Alfama @ 0,1 km
Apartmán
I
Palacio Vila Flor @ 0,1 km
Penzion
J
Historical Lisbon Apartment @ 0,1 km
Apartmán
K
Adiça Apartment @ 0,1 km
Penzion

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading